Пропозиція онлайн-контенту

Компанія «Єврософтвер-Юей» не дає жодних гарантій стосовно актуальності, правильності, повноти або якості наданої інформації. Претензії до ТЗОВ «Єврософтвер-Юей» стосовно відшкодування матеріальних або нематеріальних збитків, завданих внаслідок використання або невикористання представленої інформації або використання неправильної та/або неповної інформації, у більшості випадків виключаються, за винятком навмисної або грубої недбалості зі сторони ТЗОВ «Єврософтвер-Юей».

Усі пропозиції можуть бути змінені та не носять обов'язкового характеру. ТЗОВ «Єврософтвер-Юей» залишає за собою право змінювати, доповнювати, видаляти або тимчасово чи остаточно припиняти публікацію без попередження.


Посилання

ТЗОВ «Єврософтвер-Юей» не дає жодних гарантій щодо вмісту вебсайтів, пов'язаних із цим вебсайтом або з матеріалами на ньому. Отже, ТЗОВ «Єврософтвер-Юей» не несе жодної відповідальності за точність і дотримання положень про авторське право,

  законність матеріалів, розміщених на вебсайтах, зазначених у каталозі або матеріалах, а також їхню відповідність етичним принципам. Також ТЗОВ «Єврософтвер-Юей» прямо заявляє, що на момент встановлення посилань на інші сторінки на цих сторінках не було виявлено жодного незаконного вмісту.


Авторське право та право на товарний знак

ТЗОВ «Єврософтвер-Юей» прагне поважати авторські права на використані зображення, графічні матеріали, аудіодокументи, відеопослідовності та тексти, використовувати самостійно створені зображення, графічні матеріали, аудіодокументи, відеопослідовності та тексти або графічні матеріали, аудіодокументи, відеопослідовності та тексти, які перебувають у публічному доступі.

Усі товарні знаки та торговельні марки, перелічні в інтернет-пропозиції і, можливо, захищені третіми особами, регулюються положеннями відповідного дійсного законодавства про торговельні марки та права власності відповідного зареєстрованого власника. Ґрунтуючись винятково на найменуванні, ви не можете робити висновок про те, що торговельні марки не захищені правами третіх осіб.

Авторське право на опубліковані об'єкти зберігається виключно за автором сторінок. Відтворення або використання таких графічних матеріалів, аудіодокументів, відеопослідовностей і текстів в інших електронних або друкованих виданнях не допускається без  згоди автора.